Mix Strawberry Milk by Juhayna

On backorder
0.00
(0 Відгук) Write a review
Бренд: Juhayna Mix, Артикули: 200 мл, Упаковка: Пачка Тетра
[Вхід для перегляду ціни]
This item is sold by
Розташування:
Телефон:
Buymasrry Logistics Services може відправити to United States
Mix Strawberry Milk by Juhayna
On backorder
0.00
(0 Відгук) Write a review

опис

Змішайте полуничне молоко від Juhayna

"Додайте порив смаку у ваше життя" Ми стали першими на ринку ароматизованого молока з нашим асортиментом Mix, який пропонує інноваційні продукти для дітей, підлітків та дорослих, надаючи їм цілий ряд вітамінів і мінералів, які поєднуються в чудовій суміші смачного смаку. .

особливості

Основна

Бренд:
Juhayna Mix
Артикули
:
200 мл
Упаковка
:
Пачка Тетра

Різне

Термін придатності:
9
#Предмети/Коробка
:
27

Про постачальника

Juhayna: провідний виробник молочних продуктів і соків в Єгипті

Піонерство у виробництві молочної та сокової продукції вже більше трьох десятиліть.

Juhayna Food Industries - провідний єгипетський виробник, що спеціалізується на виробництві, переробці та упаковці молочних, сокових та кулінарних продуктів. З моменту свого заснування у 1983 році він забезпечив лідируючі позиції у молочній та соковій промисловості в Єгипті та розширив свою присутність на Близькому Сході, подвиг став можливим завдяки твердій прихильності поставити широкий спектр високоякісних, здорових, і безпечні продукти, які стали надійними домашніми назвами.

Компанія Juhayna Food Industries, заснована Safwan Thabet, була побудована на базі впровадження ринку до нової бізнес-моделі виробництва харчових продуктів, яка є основою інновацій. Сьогодні, з чотирма повністю функціонуючими об'єктами, великою мережею дистриб'юторських центрів, що обслуговують понад 65 000 торгових точок по всій країні, та 550-фудданівською, повністю власною молочною фермою, яка має можливість розмістити 8000 доїльних корів, які охоплюють значну частину сировини компанії потреба в молоці, Juhayna продовжує підвищувати орієнтир для продуктів єгипетського виробництва преміум якості.

За 30 років роботи молочний сегмент Juhayna вирощував постійно зростаючу кількість клієнтів, лояльних до своїх брендів, забезпечуючи їм комфортну перевагу понад усіх молочних конкурентів із стабільно сильними частками ринку. Він також є єдиним постачальником молочних продуктів для McDonalds Єгипту, поряд з багатьма іншими провідними ресторанами швидкого харчування, готелями, авіакомпаніями та навчальними закладами.
У партнерстві з Tetra Pack, Juhayna продовжує брати участь у постійній кампанії з поінформованості громадськості, яка висвітлює небезпеки сипкого молока, прагнучи сприяти здоровому життю та покращати стандарти охорони здоров'я. Кампанія досягла значного зменшення відсотка споживачів, які вибрали сипуче молоко в Єгипті. Незважаючи на те, що споживання сипкого молока за останні роки зменшилося майже вдвічі, все ще потребує постійних зусиль для поширення обізнаності; причина, яку Юхаїна залишається віддана пошуку.

Наше використання якісних інгредієнтів, внутрішньовиробничих концентратів та найсучасніших технологій переробки та упаковки, а також великі інвестиції в НДДКР для розширення нашої продукції, сприяння виконанню нашого бачення пропонування високоякісних, поживних продуктів нашим клієнтам. . Досягнувши помітних успіхів на ринках Єгипту та Близького Сходу, ми шукаємо нові можливості зростання з експортом до Східної та Західної Африки.

Відгуки

Середня оцінка зірок:
0.00 (0 Відгук Разом)
 • 5 star
  0
 • 4 stars
  0
 • 3 stars
  0
 • 2 stars
  0
 • 1 star
  0
Ви користувалися продуктом?
Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення
Show reviews with:
5 star (0 Відгук)
4 stars (0 Відгук)
3 stars (0 Відгук)
2 stars (0 Відгук)
1 star (0 Відгук)

No reviews found

Від того самого продавця

On backorder
Бренд: Juhayna Mix, Артикули: 200 мл, Упаковка: Пачка Тетра
On backorder
Бренд: Juhayna Mix, Артикули: 200 мл, Упаковка: Пачка Тетра